dnes skončilo mistroství světa v berlíně(atletika)

23. srpna 2009 v 19:52 | jíťa |  sport
Dnes 23.8. skkončilo Mistroství světa v Berlíně

Jeho největší hvězdou byl Usain Bolt-22-letý běžecký závodník,který zaběhl světový rekord ve 100 metrech a i v 200. Taky běhal štafetu,kterou samozdřejmě Jamaika vyhrála. Největšíma dvěma hvězdama v této štafetě byl samozdřejmě Usain Bolt a Asafa Powel.
Minulý rok na olimpiádě v Pegingu vyhrál Bolt 3 zlaté medajle. Jeho matka prozradila že peníze co vydělal věnoval do Jamaiky-do oblasti kde bydlí jeho rodina-a ty peníze pomohli této oblasti k vodě

České hvězdy

Roman Šebrle se moc nepředvedl skončil na jedenáctém místě. Dělá deseti boj. Takže se moc nepředvedl a třeba se polepší příště..

Barbora Špotáková

v hodu oštěpem skončila jako 2. byla trochu sklamaná ale i toto je skvělí výsledek.

Svoboda

tento běžecký závodník skončil jako 6. na světě. to mi nepříde jako špatný výkon