Srpen 2010

The black eyed peas- písničky

27. srpna 2010 v 18:04 | jíťa |  celebrity

i gotta feeling


Where is the love


pump it


Meet me halfway


Shut up


rock that body


Povodně

18. srpna 2010 v 14:53 | jíťa |  jiné
Jak asi mnozí víte, tak Liberecký kraj postihli povodně. Po vydatných deštích přišla hromada lidí třeba o domov ale i o vše co měla. Mezi některými rodinami dnes chybí jeden člen rodiny.
Chci oznámit že soucitíme s těmito lidmi!
Hodně štěstí v příštích chvílích života!

The Black Eyed Peas

18. srpna 2010 v 12:56 | jí'ta |  celebrity
Black eyed peas je nejpopulárnější hip hopová skupina součastnost. Má Čtyři členy- Fergie Will. I. AM, Toboo, Apl.de Ap. V minulosti měla ale jeno tři členy. Pak se k nim připojila Fergie a s ní vydali nové album Elephunk.
Počátky kapely sahají do roku 1992, když se na škole potkali William Adams a Allan Pineda Lindo a zjistili, že chtějí dělat podobnou muziku a to muziku ne zrovna nejznámější - měl to být rap mixovaný s jazzem a založili skupinu Tribaly nations. Nahráli dokonce i jedno CD, ale to nikdy nevyšlo. Poté do skupiny přibyl Eazy E. Následující léta kapela hrála po losangeleských klubech a získala základnu fanoušků. V roce 1995 však zemřel Eazy E. Až o tři roky později se skupina přejmenovala na dnešní Black Eyed Peas a zároveň vydala své první album s názvem Behind the Front.
Album mělo velký úspěcha to hlavně díky hitům "Fallin up" a "Karma". Poté následovalo vydání CD Bridging the gap které bylo více komerční a už takový úspěch nemělo - prodalo se asi jen 10 000 nosičů. Změna hudebního vyjádření skupiny vedla ke ztrátě losangeleského publika. V roce 2001 se přidala Fergie. Fergie napřed do skupiny nepatřila, ale díky jejich textařovi Georgovi Pajonovi s ní nazpívali písničku "Shut up", kterou připravovali na další album.
Fergie zatím se skupinou vystupovala na koncertech, ale spíš jak "křoví" - zpívala vokály a tancovala. V nakladatelství ale byli z písničky "Shut up" nadšení a tudíž se Fergie stala právoplatnou členkou kapely. Když v roce 2003 vyšlo CD ELEPHUNK, posluchači uslyšeli dost odlišný styl hudby než na který byli zvyklí, byl to hip hop mixovaný s funky.]Prodalo se asi 10 000 000 nosičů a The Black Eyed Peas byli navrženi na 4 ceny grammy, přičemž jednu se jim podařilo získat. Jako první se veřejnosti donesla písnička nazpívaná s Justinem Timberlakem "Where is the Love?". Po ní následovaly písničky jako "Shut up", "Hey mama", "Let get it startded"…a jejich další album Monkey Business.
Fergie

Will.i.am
alp.de.ap

Taboo
kopačky nike

18. srpna 2010 v 10:50 | jí'ta |  jiné

modréČervené
zelenéŽluté

oranžovéFialové
ČernéBílé

Růžové